Nápoveda

Vloženie inzerátu

Súkromná inzercia na serveri Individuálne Doučovanie je zdarma. Pred vložením inzerátu si prosím prečítajte všeobecné podmienky servera.

Nový inzerát môžete vložiť z akejkoľvek stránky inzertného servera po kliknutí na odkaz Pridať inzerát, ktorý nájdete v pravej hornej časti.

Najskôr si zvoľte kategóriu inzerátu, z možností ponúkam doučovanie alebo hľadám doučovanie. Následne zvoľte predmet doučovania, okres alebo mesto, kde by malo doučovanie prebiehať. Nezabudnite na vedomostnú úroveň predmetu. Čím presnejšie vyplníte inzerát, tým ľahšie nájdete lektora alebo študenta. Ďalej už vyplňujete konkrétne údaje týkajúce sa Vášho inzerátu – nadpis a popis inzerátu, cenu (nezabudnite uviesť časovú jednotku vyučovacej hodiny buď 45 minút alebo 60 minút). Ďalšie nepovinné špeciálne atribúty Vám pomôžu lepšie špecifikovať Vaše časové možnosti a spôsob doučovania. Posledná oblasť vkladania inzerátu sa týka Vašich osobných údajov: Meno a priezvisko, E-mailová adresa a Telefón. Pre ochranu pred robotmi nasleduje vyplnenie súčinu dvoch číslic. Kliknutím na tlačidlo Súhlasím, pridať inzerát sa Váš inzerát uloží a okamžite objaví na inzertnom portáli, pokiaľ nie sú vo formulári nejaké chyby. Doporučujeme inzerát skontrolovať.

Po pridaní nového inzerátu bude automaticky odoslaný potvrdzujúci email, v ktorom nájdete odkaz na úpravu alebo zmazanie inzerátu. Pokiaľ vo formulári bolo vyplnené heslo na vytvorenie účtu, bude odoslaný potvrdzujúci email, v ktorom nájdete odkaz na aktiváciu účtu. Bez aktivovania účtu cez odkaz, nie je možné sa do účtu prihlásiť a spravovať inzerát.

Neregistrovaný užívateľ môže vložiť iba jeden inzerát raz za štyri dni a môžte mať publikované maximálne 2 inzeráty.

Registrovaný užívateľ môže vložiť až 8 inzerátov. Publikovaných môže byť maximálne 6 inzerátov.

Platnosť inzerátu je 120 dní. Pred vypršaním platnosti inzerátu bude odoslaný email s odkazom na jeho predĺženie. Ak nebude predĺžená platnosť inzerátu u neregistrovaného uživateľa, inzerát bude automaticky zmazaný a nebude ho možné obnoviť. U registrovaného užívateľa sa inzerát prestane zobrazovať ale bude stále uložený v administračnej časti.

V prípade akýchkoľvek problémov nám prosím napíšte e-mail na: podpora@individualnedoucovanie.sk


Úprava/Editovanie inzerátu

Pokiaľ chcete inzerát upraviť ako neregistrovaný užívateľ kliknite na odkaz smerujúci k úprave inzerátu. Odkaz nájdete v e-mailu, ktorý ste dostali po vložení inzerátu. Kliknutím na odkaz sa Vám Váš inzerát otvorí cez webový prehliadč a Vy ho môžete upraviť a následne uložiť.


Zmazanie inzerátu

Pokiaľ chcete inzerát vymazať kliknite na odkaz smerujúci na vymazanie inzerátu. Odkaz nájdete na e-maile, ktorý ste obdržali po vložení inzerátu. Kliknutím na odkaz sa inzerát ihneď zmaže.

Váš inzerát bude na serveri zobrazený 120 dní (2 mesiace), po uplynutí tejto doby bude automatický vymazaný (platí pre inzeráty neregistrovaných užívateľov) alebo presunutý do archívu (platí pre registrovaných užívateľov). O vymazaní Vášho inzerátu budete vopred upozornený.


Čítanie odpovedí, odoslaných cez kontaktný formulár

V prípade, že niekto zareaguje na Váš inzerát cez kontaktný formulár, zašleme Vám notifikačný e-mail na adresu, ktorú ste zadali v inzeráte. Po kliknutí na odkaz z emailu, bude od Vás systém požadovať prihlásenie do účtu. Pokiaľ ste zadali inzerát bez registrácie a nemáte vytvorený účet, bude potrebné aby ste si ho vytvorili. Všetky inzeráty a prijaté správy Vám budú automaticky priradené k účtu po registrácií, keď zadáte rovnakú e-mailovú adresu ako vo Vašich inzerátoch.