Rozšírený filter

Úrovne
Špeciálne atribúty
Preferovaný čas
Nájdené výsledky (2829)
Najčastejšie vyhľadávané
Zobrazené 1-20 inzerátov z 2829

Ponúkam doučovanie slovenčina-angličtina pre deti ...

Som učiteľka a ponúkam doučovanie slovenského a anglického jazyka pre deti ZŠ. Deti môžu prísť priamo ku mne domov (Lánska,PB) a precvičia si učivo zo školy, podľa potreby môžeme individuálne pokračovať v rozvoji zručností. Podrobnosti si dohodneme mailom alebo telefonicky. Teším sa na spoluprácu....

Doučovanie slovenskeho jazyka

4 | pred 2 dňami

Ponúkam doučovanie zo slovenského jazyka pre Vaše deti. Priprava na monitor,maturitu,prijímacie skúšky. Viac info cez mail.

Potrebuješ si zlepšiť AJ? tak neváhaj a pusti sa d...

9 | pred 2 dňami

ahojte, rada by som pomohla tím, ktorí si potrebujú zdokonaliť AJ.Sama viem aké odradzujúce a nie vždy ľahké to je, a preto by som sa rada podelila so svojimi trikmi, skúsenosťami a znalosťami. Ponúkam hodiny plné pohody kde sa nebudeš musieť báť komunikovať:)

Doučím matematiku

8 | pred 4 dňami

Doučím matematiku, geografiu, príp. chémiu, fyziku, biológiu. Mám skúsenosti s doučovaním matematiky predovšetkým na ZŠ a gymnáziu. Ale doučoval som aj vysokoškolákov pripravujúcich sa na skúšky. Ak ma oslovíš, rád ti alebo pomôžem, zlepšiť si prospech. Ako vyštudovaný učiteľ, budem sa snažiť prísť...

Ponúkam doučovanie matematiky

10 | pred týždňom

Ponúkam doučovanie matematiky pre všetky úrovne škôl. S doučovaním mám bohaté skúsenosti, pripravujem žiakov na stredné školy, na testovanie5, maturity, pomáham im zvládnuť záklalady matematiky na vysokej škole či bežnú prípravu.

Doučovanie PHP a MySQL cez Skype

Študent informatiky so 4-ročnou praxou ponúka doučovanie PHP v spojení s databázovým systémom MySQL cez Skype.

Kvalitne doucovanie v priatelskej atmosfere

10 | pred týždňom

Ponúkam doučovanie matematiky pre žiakov základnej a strednej školy. Mám bohaté skúsenosti s prípravou na monitor, prijímacie skúšky na strednú školu, ponúkam trpezlivý a priateľský prístup. Cena je 8 Eur za jedno stretnutie, ktoré podľa potreby trvá 60 - 80 minút.

Hra na klavíri

12 | 19.03.2017

Ponúkam súkromné hodiny v hre na klavír, dejín hudby a teórie. Venujem sa úplným začiatočníkom, ako aj mierne pokročilým, deťom aj dospelým, ktorí sa chcú naučiť na klavíri a objavovať krásy umenia :) Cena závisí od minutáže (cca od 8€ )

TRNAVA - POHODOVÉ DOUČOVANIE

9 | 19.03.2017

Prídem k Vám. Skúsený učiteľ Vám pomôže doučiť Vaše dieťa matematiku, slovenčinu, angličtinu. Mám 17-ročné skúsenosti a 100-percentnú úspešnosť. Všetci žiaci spravili monitor, prijímačky a maturity. Veľmi rád pomôžem aj Vám. Volajte teraz na 0903 324 074.

Doučovnie matematiky pre deti ZŠ

8 | 19.03.2017

som študentka na bilingválnom gymnáziu s Cambridge skuškami a rada by som doučovaľa deti ZŠ buď matematiku alebo angličtinu. Mám veľmi rada tieto predmety a s radosťou by som sa podelila o svoje znalosti aj s inými : D

Doučím matematiku

8 | 18.03.2017

Som študentkou učiteľstva matematiky a biológie na Univerzite Mateja Bela v BB a rada doučím matematiku žiakov stredných aj základných škôl.

Ponúkam kvalitné doučovanie francúzštiny v Ružombe...

13 | 17.03.2017

Ponúkam kvalitné doučovanie francúzštiny,prípravu na maturity,prijímacie skúšky,prípadne na pracovný pohovor vo francúzštine.

Doučovanie ruského jazyka

10 | 15.03.2017

Ponúkam doučovanie ruského jazyka pre začiatočníkov, ale aj mierne pokročilých (príprava na prijímacie skúšky, maturitné skúšky). Som študentkou magisterského stupňa študijného programu Ruský jazyk a kultúra v odbornej komunikácii.

Pomoc s příklady

9 | 15.03.2017

Potřebujete pomoci s matematikou, fyzikou, stavební mechanikou nebo jiným příkladem? Vypočítám za vás příklady a pošlu vám je zpět včetně podrobného postupu. Možnost i dlouhodobějšího online doučování. Více na webu vypocitejto.web­node.cz nebo facebooku – vypocitejto

TRNAVA - POHODOVÉ DOUČOVANIE

17 | 14.03.2017

Skúsený učiteľ Vám pomôže doučiť Vaše dieťa matematiku, slovenčinu, angličtinu. U Vás doma. Mám 17-ročné skúsenosti a 100-percentnú úspešnosť. Všetci žiaci spravili monitor, prijímačky a maturity. Veľmi rád pomôžem aj Vám. Volajte teraz na 0903 324 074.

Doučovanie anj/nej - individuálne

19 | 13.03.2017

Dobrý deň, študujem angličtinu a nemčinu v odbore anj-nej a ponúkam individuálne hodiny prispôsobené práve Vám ☺

HLOHOVEC - POHODOVÉ DOUČOVANIE

16 | 12.03.2017

Skúsený učiteľ Vám pomôže doučiť Vaše dieťa matematiku, slovenčinu, angličtinu. U Vás doma. Mám 17-ročné skúsenosti a 100-percentnú úspešnosť. Všetci žiaci spravili monitor, prijímačky a maturity. Veľmi rád pomôžem aj Vám. Volajte teraz na 0903 324 074.

Nejde to do hlavy?

10 | 12.03.2017

Niektoré predmety idú samé od seba, s inými potrebujeme pomôcť. Som študentka vysokej školy v Brne a ponúkam doučovanie občianskej náuky (NOS), dejepisu a literatúry. Taktiež doučovanie na príjmačky na vysoké školy humanitného zamerania.

Doučovanie/vyučovanie španielčiny cez Skype

32 | 11.03.2017

Chcete sa učiť španielsky a nemáte čas ani priestor? Potrebujete konverzovať? Absolventka bilingválneho gymnázia s odbornou štátnou jazykovou skúškou, roky žijúca v Španielsku ponúka doučovanie španielčiny cez Skype pre akúkoľvek úroveň v celej SR. Som časovo flexibilná a mám skúsenosti s doučovaním...

CHCETE SA ZBAVIŤ SLOVENSKÉHO PRÍZVUKU?

Ponúkam kurzy anglickej a nemeckej výslovnosti. Naučím Vás princípy artikulácie krok za krokom a ukážem Vám spôsob, ako docieliť, aby sa cudzia výslovnosť pre Vás stala PRIRODZENOU. Toto Vám rodený lektor nebude vedieť vysvetliť, pretože nepozná Vašu slovenskú výslovnosť. | Koľko trvá kurz? Angličti...